درباره ما

شرکت تولیدی صنعتی شتاب شیمی در سال 1377 در شهرستان آبیک استان قزوین و در بخش مواد اولیه پلیمری و لوله و اتصالات پی وی سی شروع به فعالیت نمود.

در بخش مواد اولیه شرکت شتاب شیمی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان استابلایزر های حرارتی پی وی سی ، روان کننده های پلاستیک و لاستیک ( پلی اتیلن وکس ، استئارت روی و کلسیم و … ) و سایر مواد افزودنی پلیمری کشور می باشد که با استفاده از دانش فنی متخصصان داخلی و پشتوانه علمی شرکت های اروپایی توانسته است گامی بلند در صنعت پلیمری کشور بردارد.

تولید استابلایزرهای (کلسیم – روی) با فرمولاسیون ویژه و پایدار کنندگی حرارتی بالا از افتخارات شرکت شتاب شیمی می باشد. این استابلایزر غیر سمی بوده و در محصولات دارویی بهداشتی قابل استفاده می باشد. با استفاده از این استابلایزر ، تولید لوله های پی وی سی برای انتقال آب آشامیدنی مورد تایید استاندارد های بین المللی میسر گردیده است.

در بخش لوله و اتصالات ، شرکت شتاب شیمی با تولید انواع لوله و اتصالات U-PVC تا سایز mm1200 آمادگی خود را جهت تامین کالای پروژه های آبرسانی ، فاضلابی ساختمانی ، جداره چاه و زهکش اعلام می دارد. شرکت شتاب شیمی با داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت مدرن و تحت کنترل قرار دادن تولیدات خود موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از آکادمی TUV intercert و گواهینامه های استاندارد ISRI 13361(9117) و ISIRI 9118 گردیده است.

این شرکت از سال 1394 موفق به اخذ گواهینامه ISO 17025 به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور گردیده است.

شرکت شتاب شیمی افتخار دارد با در اختیار گرفتن مهندسین با تجربه در بخش های تولید ، فروش و مشاوره فنی ، پاسخگوی هر گونه سوالات مرتبط با صنایع پی وی سی و پلیمری کشور باشد.از شرکای ما دیدن کنید، shoes – رهبران کفش های مد روز!